مسئول پیگیری مالیات برارزش افزوده مناطق در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور از حذف اظهارنامه مالیاتی سال های 1390 تا 1393 ویژه فعالان اقتصادی در این مناطق خبر داد.

 

کد خبر: 118002
تاریخ انتشار: 23:53:36 ,یکشنبه, 29 بهمن 1396

ه گزارش ایرنا، امیر سرلکی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: حذف اظهارنامه مالیاتی سال های یاد شده در لایحه اصلاحیه ماده 13 در کمیسیون اقتصادی دولت مصوب شده است و سازمان مالیاتی کشور آن را به ادارات کل مالیاتی همه استان های دارای مناطق آزاد ابلاغ کرده است.
وی ادامه داد: بر این اساس موضوع برخورداری معافیت مالیاتی فعالان اقتصادی مناطق آزاد کشور ویژه سال های 90 تا 93 براساس ارائه اظهارنامه با پیگیری های انجام شده از مرحله اجرا خارج شد.
سرلکی تصریح کرد: بر اساس این ابلاغیه تمام پرونده های سال های 90 تا 93 در مرحله اجرا متوقف می شوند تا قانون آن از سوی مجلس به وزارت دارایی و درنهایت به ادارات کل مالیاتی سراسر کشور ابلاغ شود.
وی افزود: شرط تسلیم اظهارنامه برای سال های 90 تا 93 قابل اجرا نیست و همچنین مالیات دریافتی پرداخت شده در این دوره نیز به افراد مسترد می شود.
25 هزار واحد اقتصادی در جزیره قشم فعالیت می کنند، شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود 150 هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.
 

برچسب ها
نظر شما

سایت حسابدار دات نت از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: