سر خط خبرها
طنز حسابدار و مهندس کامپیوتر

روزی یک مهندس کامپیوتر و یک حسابدار با هم همسفر شدند، حسابدار خسته بود و خوابش می آمد، در حال چرت زدن بود که مهندس زد روی دوشش که اگر حاضر باشی از همدیگر سوال کنیم هر کدام که بلد نبودیم به دیگری یک دلار بدهد

کد خبر: 176364
تاریخ انتشار: 21:30:26 ,شنبه, 15 اردیبهشت 1397

حسابدار بی توجه به حرف مهندس سرش را برگرداند و به چرت زدن خود ادامه داد بعد از چند دقیقه مجددا" مهندس گفت بیا سوال کنیم اگر تو بلد نبودی یک دلار بده و اگر من بلد نبودم پنج دلار می دهم، حسابدار مجددا" بدون توجه سرش را برگرداند بعد از چند دقیقه مهندس گفت اگر تو بلد نبودی پنج دلار بده واگر من بلد نبودم پنجاه دلار می دهم، حسابدار قبول کرد.

حسابدار به مهندس گفت اول شما شروع کن بعداز اینکه مهندس سوال پرسید حسابدار بدون فکر دست در جیبش کرد و یک پنج دلاری به او داد سوال بعدی نوبت حسابدار بود پرسید: آن چیست که وقتی از کوه بالا می رود 3 پا دارد و از کوه که پایین می آید 4 پا دارد؟

بعدا گفت هر وقت به جواب رسیدی مرا از خواب بیدار کن. مهندس پس از کمی فکر کردن لپ تاپ خود را روشن کرد و از طریق ماهواره در اینترنت کمی جست و جو کرد و بعد به هرکسی از دوستان که می شناخت زنگ زد ولی به نتیجه ای نرسید بعد از مدتی حسابدار را بیدار کرد و پنجاه دلار به او داد، حسابدار بعد از دریافت پول مجددا" خوابید مهندس که خیلی بی تاب بود جواب را بداند او را از خواب بیدار کرد و گفت پس جوابش چه شد حسابدار هم بدون اینکه فکر کند دست در جیبش کرد و یک پنج دلاری دیگر به او داد.

نویسنده مطلب
محسن عسکری
محسن عسکری هستم مدیر ارشد سایت،متولد 1366 کارشناس حسابداری و امور مالی. امیدوارم مطالب این وب سایت برای شما مفید واقع بشه و خوشحال میشم نظرات خودتون رو در مورد این پست در قسمت نظرات با من درمیون بزارید در صورت هرگونه سوال یا ابهام مطرح بفرمایید پاسخ خواهیم داد
برچسب ها
نظر شما

سایت حسابدار دات نت از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: