سر خط خبرها
انجمن حسابداران خبره

شامگاه گذشته، در نخستین جلسه شورای عالی جدید انجمن، انتخابات تعیین سمتهای شورای عالی (موضوع ماده 29 اساسنامه) انجام شد. مطابق تصمیمات متخذه در این جلسه، اعضای شورای عالی به اتفاق آراء، منصور شمس‌احمدی را به عنوان رئیس، سعید جمشیدی‌فرد را به عنوان نایب رئیس، مصطفی باتقوا را به عنوان خزانه‌دار و محسن قاسمی را به عنوان دبیر جلسات شورای عالی (با حفظ سمت به عنوان دبیرکل) انتخاب کردند.

کد خبر: 117576
تاریخ انتشار: 11:41:13 ,یکشنبه, 29 بهمن 1396

به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی انجمن حسابداران خبره ایران، روز گذشته (دوشنبه) در محل دبیرخانه انجمن، نخستین جلسه شورای عالی جدید با حضور اعضای پیشین و اعضای منتخب مجمع عمومی عادی سالانه (مورخ سه‎شنبه، 26 دی 1396) برگزار شد. در آغاز جلسه، در اجرای ماده (1) آیین‎نامه داخلی شورای عالی (مصوب 21 اسفند 1385) نتایج انتخابات مجمع عمومی عادی سالانه توسط رحمت اله صادقیان، رئیس پیشین شورای عالی، خوانده شد (گزارش کامل مجمع). در ادامه، شرح اقدامات در جریان و ناتمام انجمن توسط وی به اطلاع اعضای شورای عالی رسید. سپس، همگی اعضاء از خدمات اعضای خارج شده از شورای عالی – رحمت‌اله صادقیان، هوشنگ خستوئی، و غلامحسین دوانی – قدردانی و سپاسگزاری کردند.

در ادامه جلسه، در اجرای ماده 29 اساسنامه، مبنی بر انتخاب رئیس، نایب رئیس، خزانه‎دار، و دبیر جلسات شورای عالی، اعضای حاضر در جلسه ضمن قدردانی و سپاسگزاری از خدمات برجسته انجام‎شده توسط رحمت‎اله صادقیان طی دو سال گذشته، به اتفاق آراء منصور شمس‌احمدی را به عنوان رئیس، سعید جمشیدی‌فرد را به عنوان نایب رئیس، مصطفی باتقوا را به عنوان خزانه‌دار و محسن قاسمی را به عنوان دبیر جلسات شورای عالی (با حفظ سمت به عنوان دبیرکل) انتخاب کردند.

 

سپس، در اجرای تبصره بند (ت) ماده 34 اساسنامه، اعضای رابط شورای عالی در کارگروه‎های هفت‎گانه انجمن به شرح زیر تعیین شدند:

 

    مصطفی باتقوا، رابط کارگروه پذیرش و آزمون اعضاء
    عبدالرضا تالانه رابط کارگروه آموزش حرفه‎ای
    یحیی حساس یگانه و مهدی مرادزاده‌فرد رابطان کارگروه پژوهش
    منصور شمس احمدی و مهران آقایی رابطان کارگروه همایش
    سعید جمشیدی فرد رابط کارگروه انتشارات
    مریم علیشیری رابط کارگروه مقررات و رهنمودها
    امیر ابراهیم‎زاده رابط کارگروه روابط عمومی و امور بین‎الملل

 

در خصوص تعیین مکان، تناوب، و زمان تشکیل جلسات شورای عالی طی یک سال آینده نیز مقرر شد جلسات در روز دوشنبه، هر دو هفته یک بار (از 16 بهمن 1396)، ساعت 16:00 در پاییز و زمستان و ساعت 17:00 در بهار و تابستان، برگزار شود.

نویسنده مطلب
محسن عسکری
محسن عسکری هستم مدیر ارشد سایت،متولد 1366 کارشناس حسابداری و امور مالی. امیدوارم مطالب این وب سایت برای شما مفید واقع بشه و خوشحال میشم نظرات خودتون رو در مورد این پست در قسمت نظرات با من درمیون بزارید در صورت هرگونه سوال یا ابهام مطرح بفرمایید پاسخ خواهیم داد
برچسب ها
نظر شما

سایت حسابدار دات نت از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: