tabnak-adv
پست اختصاصی
حداکثر تا تاریخ 1397/01/30

ثبت نام هفتمین دوره عالی DBA In Accounting

ثبت نام هفتمین دوره عالی DBA In Accounting

 در پی استقبال بی نظیر از دوره عالی DBA In ACCOUNTING  انجمن، ششمین دوره عالی DBA در حال اجرا می باشد؛ لذا انجمن در نظر دارد  هفتمین دوره عالی DBA را برگزار نماید. علاقه مندان به شرکت در این دوره عالی آموزشی  می توانند  حداکثر تا تاریخ 1397/01/30 جهت ثبت نام؛ فرم اولیه درخواست اطلاعات دوره را تکمیل کرده و ارسال نمایند.

توصبه شده برای شما

50 نکته ارزشمندوخواندنی اززبان مدیران موفق جهان

50 نکته ارزشمندوخواندنی اززبان مدیران موفق جهان

نکته ها ی ارزشمند وخواندنی از زبان مدیران موفق جهان که از خواندن آن پشیمان نمیشوید.   ۱- بجوئید تا بیابید و بدانید با زحمت و تلاش چیزی را از دست نمیدهید (اسوپ، افسانه‌نویس یونانی) ۲- برنامه‌های توسعه مدیریتی ما در محل کار صورت می‌گیرد نه در کلاس‌های مختلف آموزشی. (ژوزف شرسن) ۳- ترجیح می‌دهم که ملتم به سیاست‌های اقتصادی ....

راهنمای انتخاب نرم افزار حسابداری بهتر

کدام نرم افزار حسابداری را خریداری کنیم؟

کدام نرم افزار حسابداری را خریداری کنیم؟

اگر شما سازمانی با واحدهای متنوع باشد ، قبل از جستجو در مورد نرم افزار باید نیازهای خود را تشخیص دهید این نیازها مختصراً به صورت زیر است * سازمان شما چه واحدهایی دارد لطفاً نام واحدها به همراه شرح وظایف آن‌ها را ذکر کنید همچنین برای هماهنگی از هر واحد یک پرسنل که به کار تسلط دارد به عنوان نماینده آن واحد انتخاب کنید *آیا شما در سازمان برای کارهای خودتان گردش کار یا فرایند کاری تعریف کرده‌اید

مقاله جامع در رابطه با دامپینگ

دامپینگ چیست؟

دامپینگ چیست؟

دام‍پینگ عبارت است از صادرات یک کالا با قیمت کمتر از هزینه‌های تمام شده یا به عبارتی دیگر فروش کالا در خارج به قیمتی کمتر از قیمت داخلی.
از نظر تقسیم بندی ۳ نوع دامپینگ وجود دارد که از عبارتند از:

10درسی که شرکت‌های آمریکایی می‌توانند ازروش حسابداری مدیریتی شرکت‌های ژاپنی یاد بگیرن

10 درس برای افزایش بهره وری در امور مالی

10 درس برای افزایش بهره وری در امور مالی

در این تحقیق هدف ‌این بوده است که مقایسه‌ای در بین شرکت‌های آمریکایی و ژاپنی ازحیث روش‌های حسابداری مدیریت و روش‌های کنترلی داشته باشد. محققان این مقاله آقایان ربرت‌هاول و می‌چی‌هارو ساکورایی استادان رشتهء حسابداری مدیریت در دانشگاهای ژاپن و آمریکا هستند و برای انجام این تحقیق این دو با هم همکاری داشته‌اند و هریک دربین شرکت‌های کشور خود مشابهت‌ها و تفاوت‌های روش‌های حسابداری مدیریتی را بررسی کرده‌اند

مهلت ثبت‎نام تا 31 اردیبهشت 1397 / تاریخ آزمون نیمه نخست مهر

«فراخوان ثبت‎نام در آزمون حسابدار مالی خبره سال 1397» صادر شد

«فراخوان ثبت‎نام در آزمون حسابدار مالی خبره سال 1397» صادر شد
دبیرخانه انجمن در اجرای ماده «8» اساسنامه (مصوب 23 تیر 1393، مجمع عمومی فوقالعاده اعضاء) و مفاد «آییننامه چگونگی احراز شرایط عضویت خبره» (مصوب 28 فروردین 1396، شورای عالی) و با استناد به مصوبه جلسه مورخ 30 بهمن 1396 شورای عالی، از داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در «آزمون حسابدار مالی خبره سال 1397» دعوت بهعمل آورد.

روز چهارشنبه، 16 اسفند 1396، از ساعت 16 تا 19، در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

یکصدمین زادسال حسن سجادی‌نژاد،

یکصدمین زادسال حسن سجادی‌نژاد،

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن حسابداران خبره ایران، اسفندماه سال جاری یکصدمین زادسال حسن سجادی‌نژاد، از بنیانگذاران انجمن حسابداران خبره ایران، عضو دو دوره نخست شورای عالی انجمن، نخستین رئیس کمیته آموزش و امتحانات انجمن، و از بنیانگذاران و رئیس اسبق دانشکده حسابداری و علوم مالی شرکت ملی نفت ایران است.

چگونه یک مقاله isi بنویسیم؟

چگونه یک مقاله isi بنویسیم؟

بانک اطلاعات ISI مرکزی برای فهرست نمودن و پوشش دادن جامع مهمترین مجلات علمی منتشره در دنیا به منظور تبادل اطلاعات میان پژوهشگران مختلف می باشد. شمار مجلات ISI ثابت نیست. یک مجله ممکن است در یک زمان٬ از مجلات ISI محسوب شود

همه چیز درمورد مالیات بر ارزش افزوده

ماليات بر ارزش افزوده را بهتر بشناسيم

ماليات بر ارزش افزوده را بهتر بشناسيم

ماليات بر ارزش افزوده در دهه هاي اخير مورد پذيرش بيش از 120 کشور جهان قرار گرفته است. اين ماليات که از ارزش افزوده ي بنگاه ها در مراحل مختلف توليد و توزيع دريافت مي شود ، مزاياي گوناگوني همچون پايين بودن نرخ مالياتي ، کاهش انگيزه ي فرارمالياتي و خنثي بودن نسبت به متغيرهاي اقتصادي دارد و منبع قابل اعتمادي براي کسب درآمد براي دولت به شمار مي رود.

نویسنده رضا ناظری

تفاوت حسابرس ، ذی حساب و ممیزی مالیاتی

تفاوت حسابرس ، ذی حساب و ممیزی مالیاتی

حسابرس یا حسابرس مستقل فرد یا موسسه صلاحیتداری است که مسئولیت نهایی حسابرسی صورتهای مالی را به عهده می گیرد و دفاتر ، اسناد و مدارک واحد مورد رسیدگی را حسابرسی و درباره مطلوبیت ارائه و قابلیت اعتماد صورتهای مالی آن واحد ، بر اساس ضوابط حرفه ای ، اظهار نظر می کند . در موارد ارائه خدمات مرتبط ، حسابرس ، الزاما فرد یا موسسه ای نیست که حسابرسی صورتهای مالی واحد اقتصادی را بر عهده دارد .

حسابداری ضایعات

حسابداری ضایعات

ضایعات به واحدهایی اطلاق می شود که شرایط استاندارد تولید را نداشته و از عملیات تولید کنار گذاشته و یا به ارزش قراضه به فروش می رسند ودر اثر عواملی مانند نابابی مواد خام نامرغوبی یا عدم مهارت کارگران ایجاد می شود.

همه چیز در مورد ACC

دوره ACCA چیست؟

دوره ACCA چیست؟

انجمن حسابداران خبره و رسمی، یکی از بزرگترین انجمن های بین المللی حسابداری در دنیا است. این انجمن در حال حاضر حدود ششصد هزار عضو و دانشجو در سراسر دنیا دارد. این انجمن با قدمتی بیش از ۱۰۰ سال نقش برجسته ای در تربیت نیروی متخصص و برجسته در حوزه حسابداری را داراست. این انجمن در حال حاضر در بیش از ۱۲۰ کشور دارای دفاتر رسمی و همچنین دفاتر آموزشی مورد تایید(ALP) است.

دانستنیهای حسابداری

آشنایی با چند تفاوت مهم و اساسی چک با سفته

آشنایی با چند تفاوت مهم و اساسی چک با سفته

چک بهتر است یا سفته؟در کجا باید از چک استفاده کرد و در کجا باید از سفته استفاده کرد؟استفاده از هر کدام از آنها چه آثار حقوقی دارد؟پاسخ به این سوالات در این مطلب بیان شده است

سوالات معمول در مصاحبه های شغلی

در مصاحبه شغلی چه میپرسند

در مصاحبه شغلی چه میپرسند

در این پست قصد دارم شما خواننده محترم را با نمونه‏هایی از مهمترین سوالاتی که در یک مصاحبه حضوری پرسیده می‎‏شوند آشنا کنم.گرچه شاید خود خوانندگان گرامی بیشتر از من آشنا باشند. پاسخ به این سوالات یکی از مهمترین اصولی است که در استخدام یک کارمند می‎‏تواند بسیار بسیار موثر واقع گردد.

مانـيفيست در عرصه حسابداری

مانـيفيست در عرصه حسابداری

امروز که <جامعه حسابداران رسمی ایران> ‌باید به مثابه کل‌
واحدی  تجلیگاه بهترین اندیشه‌های ناب حسابداری باشد، اختلا‌ف نظر، تشتت آرا و تعدد جریانهای فکری در این جامعه بیش از هر زمان رخ نموده است.

 

نوشته ای کاملا جامع

دانلود مقاله ورشکستگى يا مرگ اقتصادى

دانلود مقاله ورشکستگى يا مرگ اقتصادى

ورشکستگى مرحلهاى است که به حيات اقتصادى و تجارى تاجر يا شرکت ورشکسته خاتمه مىدهد به اين جهت به آن مرگ اقتصادى هم گفته مىشود. چرا که پايان عمر تاجر و يا شرکت ورشکسته است و يکى از موارد انحلال آن مىباشد

سوالات احتمالی در مصاحبه شغلی حسابداران با پاسخ کامل

در مصاحبه شغلی از حسابداران چه میپرسند؟

در مصاحبه شغلی از حسابداران چه میپرسند؟

در این قسمت سوالاتی را که معمولا کارفرمایان از حسابداران و افراد متقاضی کار حسابداری می پرسند در این تاپیک مطرح می کنیم تا دوستان گرامی برای آزمون و مصاحبه و گزینش و اشتغال به کار آمادگی کامل را داشته و با دانش خوب انشاالله موفق به پذیرش و جذب بازار کار شوند .

راهنمای کامل ثبت شرکت حسابداری

چگونگی ثبت یک شرکت حسابداری در ایران

چگونگی ثبت یک شرکت حسابداری در ایران

 پس از تکمیل دو برگ تقاضانامه و دو برگ شرکتنامه  و تهیه دو جلد اساسنامه و امضای ذیل تمام اوراق توسط تمام شرکا جهت پرداخت هزینه تعیین نام پس ازا خذ فیش به بانکهای معین مراجعه و فیش پرداختی را به واحد حسابداری اداره ثبت شرکتها ارائه واحد مزبور نسبت به ممهور نمودن برگ اظهارنامه اقدام می نماید